Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Actions
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: View
da: Vis
