Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: View
el: Προβολή

en: Filter
el: Φίλτρο
