Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: View
gu: જુઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
