Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Filter
ka: ფილტრი
