Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: View
mn: Харах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
