Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Actions
nl: Acties

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: View
nl: Weergeven
