Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: View
sk: Zobraziť
