Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: View
ta: பார்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
