Readmore (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Read more
nl: Lees meer

en: Fields
nl: Velden

en: characters
nl: tekens

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
nl: Laat leeg om een onbeperkt aantal tekens te gebruiken.
