Readmore (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Read more
az: Ətraflı

en: Fields
az: Sahələr

en: characters
az: personajlar

en: Trim link text length
az: Link mətninin uzunluğunu kəsin

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
az: Limitsiz link mətn uzunluğuna icazə vermək üçün boş buraxın.
