Readmore (2.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Fields
fi: Kentät

en: characters
fi: merkit

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
fi: Jätä tyhjäksi salliaksesi kaikenpituiset linkkitekstit.
