Readmore (2.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Fields
fr: Champs

en: characters
fr: caractères

en: Trim link text length
fr: Longueur de coupe du texte du lien

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
fr: Laisser vide pour ne pas limiter la longueur du texte.
