Readmore (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Read more
sv: Läs mer

en: Fields
sv: Fält

en: characters
sv: tecken

en: Trim link text length
sv: Korta ned längd på länktext

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
sv: Lämna tomt för att tillåta oändliga längder på länktext.
