Read More Extra Field (3.1.0-alpha0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Label
de: Beschriftung

en: Link Title
de: Link-Titel

en: Link classes
de: Link-CSS-Klassen

en: Link to the entity
de: Link zur Entität

en: You may use tokens.
de: Es können Tokens verwendet werden.
