Read More Extra Field (3.1.0-alpha0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Label
fr: Libellé

en: Link Title
fr: Titre du Lien

en: Link to the entity
fr: Lien vers l'entité

en: You may use tokens.
fr: Vous pouvez utiliser des jetons (tokens).
