Read More Extra Field (3.1.0-alpha0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Read more
uk: Читати далі

en: Label
uk: Мітка

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: Link to the entity
uk: Посилання до сутності

en: You may use tokens.
uk: Ви можете використовувати замінники.
