Read More Extra Field (3.1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Read more
nl: Lees meer

en: Link Title
nl: Linktitel

en: Link classes
nl: Linkklassen

en: Link to the entity
nl: Link naar de entiteit

en: You may use tokens.
nl: U mag tokens gebruiken.
