Read-only Field Widget (2.1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Inline
pl: Przed polem

en: Fields
pl: Pola

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Above
pl: Ponad polem

en: Visually Hidden
pl: Niewidoczny
