Read-only Field Widget (2.1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Format
ast: Formatu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Hidden
ast: Anubríu
