Read-only Field Widget (2.1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Format
eu: Formatua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Fields
eu: Eremuak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Above
eu: Gainean
