Read-only Field Widget (2.1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Format
hr: Oblik

en: Inline
hr: U istom redu

en: Fields
hr: Polja

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Above
hr: Iznad
