Read-only Field Widget (2.1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Format
is: Stílsnið

en: Inline
is: Innfellt

en: Fields
is: Svæði

en: Hidden
is: Falið
