Read-only Field Widget (2.1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Format
ja: フォーマット

en: Inline
ja: インライン

en: Fields
ja: フィールド

en: Hidden
ja: 非表示

en: Above
ja: 上部

en: Format: @format
ja: フォーマット: @format

en: Visually Hidden
ja: 視覚的非表示
