Read-only Field Widget (2.1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Fields
kk: Өрістер
