Read-only Field Widget (2.1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Format
ku: فۆرمات

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Above
ku: سەرەوە
