Read-only Field Widget (2.1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Above
ro: Deasupra

en: Visually Hidden
ro: Vizual Ascuns
