Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Inline
ca: En línia

en: Fields
ca: Camps

en: Hidden
ca: Ocult

en: Above
ca: A sobre

en: Visually Hidden
ca: Visualment amagada
