Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Inline
da: Integreret

en: Fields
da: Felter

en: Hidden
da: Skjult

en: Above
da: Ovenover

en: Visually Hidden
da: Skjult visuelt
