Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Format
el: Μορφή

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Above
el: Από πάνω

en: Visually Hidden
el: Οπτικά Κρυμμένο
