Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Inline
fr: En ligne

en: Fields
fr: Champs

en: Hidden
fr: Caché

en: Above
fr: Au-dessus

en: Format: @format
fr: Format : @format

en: Visually Hidden
fr: Non affiché

en: Label: @label
fr: Étiquette : @label

en: Readonly
fr: Lecture seule
