Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Above
gu: ઉપર
