Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Format
hi: प्रारूप

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Above
hi: ऊपर
