Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Above
lt: Virš

en: Visually Hidden
lt: Vizualiai paslėpta

en: Readonly
lt: Tik skaitymui
