Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Above
my: အပေါ်
