Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Format
be: Фармат

en: Inline
be: Убудаваны

en: Fields
be: Палі

en: Hidden
be: Схаваць

en: Above
be: Вышэй
