Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Above
bn: উপরে
