Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Inline
fi: Avoin

en: Fields
fi: Kentät

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Above
fi: Yläpuolella
