Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Format
hu: Formátum

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Fields
hu: Mezők

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Above
hu: Felette

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Visually Hidden
hu: Vizuálisan rejtett

en: Label: @label
hu: Címke: @label
