Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Inline
id: Sebaris

en: Fields
id: Bidang isian

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Above
id: Di atas

en: Visually Hidden
id: Tersembunyi secara visual
