Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Format
mr: रचना

en: Inline
mr: आतील
