Read-only Field Widget (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Format
sl: Oblika

en: Inline
sl: V vrstici

en: Hidden
sl: Skrito
