Read-only Field Widget (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Inline
az: Xətdə

en: Fields
az: Sahələr

en: Hidden
az: Gizli

en: Above
az: Yuxarıda
