Read-only Field Widget (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Above
bo: གོང་དུ
