Read-only Field Widget (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Hidden
ne: लुकेको
