Read-only Field Widget (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Inline
sk: V riadku

en: Fields
sk: Polia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Above
sk: Nad

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Visually Hidden
sk: Vizuálne skryté
