Read-only Field Widget (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Above
th: ด้านบน
