Read-only Field Widget (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Format
ar: التنسيق

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Fields
ar: الحقول

en: Hidden
ar: مخفي

en: Above
ar: أعلاه
