Read-only Field Widget (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Format
it: Formato

en: Inline
it: In linea

en: Fields
it: Campi

en: Hidden
it: Nascosto

en: Above
it: Sopra

en: Visually Hidden
it: Visivamente nascosto
