Read-only Field Widget (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ
