Read-only Field Widget (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Fields
oc: Camps

en: Hidden
oc: Amagat

en: Above
oc: En dessús
